Króliki nasze hobby

Forum o królikach i innych zwierzętach
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 lut 2015, 22:14 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2015, 14:35
Posty: 64
Images: 101
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Truskawka
Województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Dobrze to wszystko zebrałeś i poukładałeś zazon .
Brakowało mi właśnie tego weterynarza bo to jeden z najważniejszych klocków w tej układance.
Taki opis punktu mi pasuje. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2015, 22:15 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
Te promocje poszczególnych Hodowli to ja bym raczej zostawił Wystawcom przy klatkach. Wszyscy się pod "szyldem" naraz nie zmieszczą i ktoś był by pokrzywdzony. :D
Co do Związku to faktycznie jest to dobre miejsce by pogadać z zainteresowanymi przystąpieniem.
Myślę jednak, ze warto by mieć także namiary na zaprzyjaźnione Związki z sąsiedztwa bo kandydat może o nich nie wiedzieć.

Nie sadzicie, że lepiej pomoc komuś znaleźć Związek bliżej domu i pozostawić w jego pamięci miłe wspomnienie, niż udawać że jesteśmy jedyni?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2015, 22:19 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2015, 14:35
Posty: 64
Images: 101
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Truskawka
Województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Wiadoma sprawa , z sąsiadami a szczególnie z tymi bliskimi trzeba mieć dobre stosunki. A kandydata należy poinformować o możliwości zarejestrowania się w stowarzyszeniu czy też związku w swojej rodzime okolicy. :) Poprzez takie zachowanie buduje się dobre relacje i zaufanie do organizacji. 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lut 2015, 12:16 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości

Rejestracja: 13 sty 2013, 21:21
Posty: 148
Images: 6
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Milejowice
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
ciesze sie ze Yeti to wulkan pomyslow, i energia w ich realiacji.... co do takiego punktu konsultacyjnego jestem mocno sceptyczny gdyz mialby on zasieg lokalny.... mysle ze lepszym pomyslem bylby kanal tematyczny w internecie lub audycja cykliczna rowniez w internecie na tematy krolikarskie, mozliwosc odpowiedzi na pytania nadsylane mailem prez osoby zainteresowane mysle ze oprocz tego ze zasieg jest globalny a dostep dla kazdego i o kazdej poze.... a to probka znaleziona w yt z kolega Yeti mysle ze to bardzo dobry pomysl https://www.youtube.com/watch?v=e_lZL-4WUEA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lut 2015, 21:24 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
Paweł. Ten Punkt miał by ewentualnie być, Na Wystawie w czasie jej trwania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 mar 2015, 10:26 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości

Rejestracja: 13 sty 2013, 21:21
Posty: 148
Images: 6
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Milejowice
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Yeti skoro kazdego kto ma inne zdanie uwazasz za ignoranta to po co zadajesz pytania i oczekujesz odpowiedzi? zrob poprostu taki punkt konsultacyjny na wystawie i juz!!!!! jezeli jestes przoknany do slusznosci tego pomyslu to poinformuj ze cos takiego powstaje i koniec bez wdawania sie w niepotrzebne dyskusje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 mar 2015, 12:39 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
Z całym szacunkiem kolego, ale najwyraźniej nie przeczytałeś tematu od początku a teraz insynuujesz że jak ktoś ma inne zdanie to jest sekowany,
Co to niby ma być za zarzut że taki punk "miałby zasięg lokalny" i to jest jego wada?
A jaki niby miałby mieć, jak od początku rozmawiamy o jakiś spokojnym miejscu na Wystawie gdzie nowicjusze mogliby zapytać o to, co ich interesuje? :shock:
Jak się do tego pomysłu ma kanał telewizyjny w internecie? Co ma piernik do wiatraka?
Jest filmików ile kto chce. Fora internetowe istnieją. Ta forma przekazywania wiedzy już działa.
Wydaje mi się że brakuje możliwości osobistego kontaktu. Twarzą w twarz.
Na wszelki wypadek przypomnę, że nie chodzi mi o Hodowców-Wystawców. Radzą sobie doskonale.
Myślę o nowicjuszach którzy na Wystawie są po raz pierwszy, młodych hodowcach którzy nie mają śmiałości zagadywać Wystawców itp.
Jestem ciekaw na jakie pytania warto się przygotować, jakie dziedziny będą atrakcyjne dla adeptów Hodowli.
Będę wdzięczny za pomoc w ogarnięciu tematu. Tak nowicjuszom bo przecież wiedzą o co chcieli by zapytać jak i starym wyjadaczom bo przecież sami niejednokrotnie na Wystawach spotykają się z pytaniami nowicjuszy.


P.S
Skoro silisz się na protekcjonalizm - proszę bardzo. "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie".

To nie moja wina że nie widzisz sensu w takiej dyskusji, Ja widzę i ta dyskusja nie jest dla mnie "niepotrzebna. Wręcz przeciwnie. Takie moje święte prawo.

Nie potrzebuję Twojej zgody, zresztą NIKT z forumowiczów nie potrzebuje, na założenie tematu i próbę wciągnięcia do merytorycznej dyskusji forumowiczów.

Nie potrzebuję także Twojej zgody na stworzenie takiego punktu na wystawie swojego związku. Czy wyraziłem się wystarczająco jasno?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 mar 2015, 13:01 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2015, 14:35
Posty: 64
Images: 101
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Truskawka
Województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Panowie emocje są tu zupełnie zbędne. Jeżeli ktoś uważa ten temat za zbędny lub go nie interesujący , to niech wszelkie uwagi zachowa dla siebie lub wyraża je delikatnie. A z własnej praktyki z spotkań z nowicjuszami w hobbystycznym hodowaniu królików wiem że jest wśród tej grupy zapotrzebowanie :idea: .
Na takie miejsce może nawet na wystawie gdzie będzie można się dopytać o pewne rzeczy dotyczące hodowanych zwierząt jak również pomieszczeń w których się je trzyma po sposób rozmnażania.

Z poważaniem Mateusz :arrow: - hodowca amator.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 mar 2015, 17:49 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2012, 11:08
Posty: 206
Images: 42
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Wilczyn
Województwo: dolnośląskie
A ja tu czegoś nie kumam. Trochę odbiegnę od tematu, ale nie wiem skąd Paweł wziął to, że Yeti uważa wszystkich za ignorantów? Coś zostało wykasowane z tego tematu czy chodzi ci o podpis jaki Yeti ma dodany u siebie w profilu a brzmi on
"MZHKiDI "M-7"
Moja galeria: gallery/album.php?album_id=8
Motto: :) "Nie polemizuj z ignorantami, bo najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem" :)" i który pokazuje się pod każdą jego wypowiedzią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 mar 2015, 18:07 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
Nie usuwałem ani nie zmieniałem żadnego postu w Tym temacie i z tego co mi wiadomo nikt z Administratorów ani Moderatorów tego nie robił.

P.S.
Co do Motta które sobie zapisałem ku własnej przestrodze. :mrgreen:

Fakt, że polemizuję z tu obecnymi, jest moim zdanie oczywistym i niepodważalnym dowodem na to, że nie uważałem i nie uważam NIKOGO z tu obecnych za ignoranta. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Profesjonalny Hosting

POWERED_BY

Hosting zapewnia KYLOS