Króliki nasze hobby

Forum o królikach i innych zwierzętach
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 04 lut 2014, 17:49 
Offline
Założyciel Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 10:23
Posty: 74
Images: 33
GG: 1369163
Miejsce zamieszkania: Ruda
Województwo: podlaskie
Płeć: Mężczyzna
Witam!
Popieram identyfikatory (w Białymstoku je stosujemy), osobiście miałem go ze sobą w Wieluniu i jak zwykle spisał się, .
- Kartki sprzedażowe to rzeczywiście sprawa do ogarnięcia przy takiej skali.
Jestem na etapie pisania programu do obsługi wystawy (zgłoszenia tradycyjne, elektroniczne, płatność przelew, przedpłata, karta, tworzenie listy przyjmowania (wysłanie zainteresowanym ich numerów klatek), na wystawie każdy wystawca kopertka (Wieluń), elektroniczny wgląd w swoje dane na podstawie numeru zgłoszenia i hasła jednorazowego po zalogowaniu do portalu, przygotowanie katalogu, sprawdzenie zwycięzców i wyróżnionych, szybkie sprawdzanie sprzedanych i nie sprzedanych, różnego rodzaju raporty - największa punktacja w rasie i kolorze, i inne naprawdę ogrom pracy (bo chcę to odpalić we wrześniu 2014)

Ja myślałem o dawaniu wchodzącym kartki z raportem egzemplarzy do sprzedania (króliki, kury, gołębie) z numerem klatki, punktacją i ceną (nawet jak katalog dojedzie później to już Ci co zechcą kupić będą mieli to w garści). Sygnalizacja sprzedany czy do sprzedaży może być różna (kartki czerwone sprzedany, zielony jeszcze nie sprzedany, elektroniczne na pilota zbliżeniowego zielona dioda możesz kupić a czerwona to już sprzedany - aktywować i dezaktywować może pomocnik odpowiedzialny za taką pracę) (oczywiście jest tego mnogość - jedni wydają zwierzaki od razu po opłaceniu inni dopiero na koniec dnia.

Klatki oczywiście muszą być zabezpieczane żeby nie było podnoszenia wyjmowania, dotykania...no szlak mnie trafiał jak ktoś wyciągał królika i stawiał go na ziemi (żeby go obejrzeć - czasami "znawcy")
Ogólnie Wieluń wnosi nową jakość i skalę na podwórko Polski :)
Mam nadzieję że zmotywuje to do pracy innych, ja jestem jak na razie zmotywowany :P
Więcej napiszę jak ogarnę jeszcze inne sprawy.
Pozdrawiam Akul


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2014, 11:36 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2012, 17:29
Posty: 60
Images: 0
GG: 4053531
Województwo: wielkopolskie
system elektronicznej identyfikacji i sprzedaży myślę będzie dobrym rozwiązaniem choć pewnie dodatkowe koszty się zrobia, jednak póki co go nie ma i trzeba sprawę rozwiązać innymi metodami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Profesjonalny Hosting

POWERED_BY

Hosting zapewnia KYLOS