Króliki nasze hobby

Forum o królikach i innych zwierzętach
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Początek
Post: 13 lip 2014, 18:00 
Offline
ma zamiar pisać

Rejestracja: 13 lip 2014, 17:41
Posty: 2
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Gdańsk
Województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
Witam. Dawno nie byłam na takim forum. Ale mianowicie jestem tu w potrzebie szukam pomocy i mam nadzieje że tu ją znajdę, a więc już mówię o co mi się konkretniej rozchodzi. Chciałabym aby ktoś najlepiej doświadczony w sprawach tatuowania dał mi kilka rad i wskazówek, gdyż mam parę pytań. Kocham rysować, dostałam maszynkę i chce bardzo zacząć swoją przygodę z tatuowaniem, zakupiłam sb wszystkie potrzebne mi rzeczy ale niestety mimo że mam skórę świni staram się tam mniej więcej sama główkować ale inaczej wiadomo będzie jak ktoś choć trochę mi podpowie, Oto moja lista pytań:

1. Jak mniej więcej ustawiać igłę??? ( ile ona musi wystawać z dzioba żeby za mocno lub za lekko nie wbijała się w skórę )
2. jak blisko trzymać maszynkę przy skórze???
3. Jak trzymać Igłę do cieni i wypełnień ( miło było by gdyby od razu ktoś konkretniej pogrupował mi te igły gdyż wiem co nie co ale nie jestem pewna czy moja wiedza jest dobra i poprawna.

Mile widziałabym gdyby ktoś powiedział mi jakieś też ciekawostki w internecie szukam czytam. Ale ciężko znaleźć coś konkretnego i przydatnego. Jeżeli komuś np nie chce się pisać tłumaczyć a wie gdzie mogę zaczerpnąć dobrych i przydatnych informacji może jakiś link mi wysłać. Dziękuje za cokolwiek przydatnego.

Taka moja uwaga jak ktoś się nie zna nie wie itp niech nie udziela odpowiedzi bo jest to dla mnie ważne by mieć rzetelne informację.

Z góry dziękuje :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Początek
Post: 13 lip 2014, 18:41 
Offline
Założyciel Forum

Rejestracja: 19 sie 2012, 19:30
Posty: 624
Images: 43
Lokalizacja: Wrocław
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Długołeka
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Myśle że te forum jest nieodpowidnie do zadania takiego pytania , hodowcy królików wykonują znakowanie królików metodą tatuażu za pomocą odpowiednich narzędzi do tego przystosowanych wg określonych standardów i regulaminów obowiązujących w danych związkach lub struktórach . Cyfry i litery są odpowiednio przygotowane , posiadają odpowiednią wielkość oraz grubość igieł przeznaczonych do wykonania znakowania .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Początek
Post: 13 lip 2014, 20:00 
Offline
ma zamiar pisać

Rejestracja: 13 lip 2014, 17:41
Posty: 2
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Gdańsk
Województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
o rzesz. źle przeczytałam myślałam że to tak o ogólnym tatuowaniu się pisze a to o tatuowaniu królików, nie to w takim razie tamat nie aktualny


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Profesjonalny Hosting

POWERED_BY

Hosting zapewnia KYLOS