Kolekcje w rasach dużych: Championat - Piotr i Roman Cerkascy Vice Championat: - Szymon Głuch , - Grzegorz Koraczyński - Paweł Kłaczyński
Kolekcje w rasach średnich: Championat: - Józef Grzona - Dariusz Wencepel - Romuald Kowalski) Vice Championat: - Dariusz Jarecki - Krzysztof Potrykus - Dariusz Wencepel
Kolekcje w rasach małych: Championat - Jerzy Śniecikowski
Klasyfikacja indywidualna
Belgijski Olbrzym Biały (33) Champion ? 96,0 - Piotr i Roman Cerkaski Vice Champion (96,0) ? Piotr i Roman Cerkaski Wyróżnienia: 96,0 - Damian Neclaw 96,0 - Paweł Kłaczyński PK I Nagroda - 96,0 - Jarosław Duda
Belgijski Olbrzym Niebieski (1 królik) Belgijski Olbrzym Żółty (2 króliki)
Belgijski Olbrzym Szary (73) Champion 1.0 - 96,0 ? Witold i Tomasz Biczyk Vice Champion 1.0 ? 96,0 ? Grzegorz Koraczyński Champion 0.1 ? 96,0 ? Grzegorz Koraczyński Vice Champion 0.1 ? 96,0 ? Grzegorz Koraczyński Wyróżnienia: 95,5 - Dariusz Wencepel 95,5 - Marian Dycha 95,0 - Mirosław Adamczyk 95,0 - Dariusz Jarecki 95,0 - Henryk Koc 95,0 - Tomasz Pasoń 95,0 - Sławomir Pytkiewicz 95,0 - Arkadiusz Stachowski
PK ? II Nagroda 95,5 - Roman Drygas
Olbrzym Srokacz Czarno-biały (35) Champion - 96,0 - Hubert Kalka Vice Champion 95,0 - Elżbieta Kubies
Olbrzym Srokacz Niebiesko-biały (2 )
Olbrzym Morawski (5) Champion ? 96,0 - Teresa i Stanisław Sroka Vice Champion ? 95,0 - Teresa i Stanisław Sroka
Francuski Baran Szary (55) Champion 1.0 - 95,0 - Tomasz Pasoń Vice Champion 1.0 - 95,0 ? Elżbieta Kubies Champion 0.1 - 95,5 - Jakub i Tomasz Malicha Vice Champion 0.1 - 95,5 - Tomasz Pasoń Wyróżnienia: 95,0 ? Henryk Koc 95,0 - Marek Pawlik
Francuski Baran Żelazisty ( 12) Vice Champion ? 95,5 - Eugeniusz Małolepszy PK ? II Nagroda ? 95,5 - Jakub i Andrzej Malicha
Francuski Baran Niebieski (17) Vice Champion - 95,0 - Jarosław Malinowski Wyróżnienie: 95,0 - Andrzej Bednarski
Francuski Baran Czarny (17) Champion - 96,0 - Eugeniusz Małolepszy Vice Champion - 96,0 - Grzegorz Morga
Francuski Baran Madagaskarowy (1)
Francuski Baran Biały czerwonooki (8) Champion - 96,0 - Szymon Głuch Vice Champion - 96,0 - Eugeniusz Małolepszy
Francuski Baran Żółty (1)
Francuski Baran Hawana (7) Vice Champion ? 95,0 ? Adam Błaszczyk
Francuski Baran Perłowy (2)
Francuski Baran Szary srokacz (7) Vice Champion ? 95,0 ? Tadeusz Małek Wyróżnienie: 95,0 ? Jakub i Andrzej Malicha
Francuski Baran Niebieski srokacz (1)
Francuski Baran Czarny srokacz (5) Vice Champion ? 95,0 ? Eugeniusz Małolepszy
Nowozelandzki Biały (103) Champion 1.0 ? 96,0 ? Jan Sosnowski Vice Champion 1.0 - 96,0 - Dariusz Jarecki Champion 0.1 - 96,0 ? Dariusz Wencepel Vice Champion 0.1 - 96,0 ? Sławomir Łaszkiewicz Wyróżnienia: 96,0 ? Tadeusz Małek 96,0 ? Jarosław Kluska 96,0 ? Krzysztof Potrykus 96,0 ? Romuald Kowalski 95,5 ? Janusz Rogacki
Nowozelandzki Czerwony (38) Champion ? 96,0 ? Tadeusz Małek Vice Champion ? 96,0 ? Paweł Wawrzyniak Wyróżnienia: 96,0 ? Paweł Włosek 96,0 ? Stanisław Rząca PK ? I Nagroda ? 96,0 - Tadeusz Małek
Wielki Jasnosrebrzysty (14) Champion - 96,0 - Tomasz i Wiktor Świstek Vice Champion - 95,5 - Bogusław Kmieć
Kalifornijski Czarny (59) Champion 1.0 - 97,0 - Dawid Tomalik Vice Champion 1.0 - 96,0 - Piotr Pietraszczyk Champion 0.1 - 97,0 - Dariusz Wencepel Vice Champion 0.1 - 96,0 - Bogusław Kmieć. Wyróżnienia: 96,0 - Witold Wojciechowski 96,0 - Dawid i Jacek Pawlak 95,0 - Adamczyk Mirosław 95,0 - Paweł Włosek
Wiedeński Niebieski (35) Champion ? 96,0 ? Tomasz i Wiktor Świstek Vice Champion ? 96,0 ? Bogdan Gałkiewicz Wyróżnienie: 96,0 ? Paweł Włosek 96,0 ? Stanisław Wysokiński
Wiedeński Szary (25) Champion ? 96,0 ? Tomasz i Wiktor Świstek Vice Champion - 95,0 - Krystian Gradowski Wyróżnienia: 96,0 - Paweł i Rafał Pietrzak 95,0 - Krystian Gradowski PK ?I Nagroda ? 96,0 ? Paweł i Rafał Pietrzak PK- II Nagroda ? 95,0 - Witold Wojciechowski Wiedeński Czarny (2)
Burgundzki (24) Champion ? 96,0 ? Apoloniusz Smarowski Vice Champion - 96,0 ? Apoloniusz Smarowski
Średni z Turyngii (2)
Kuna Wielka Brązowa (13) Vice-Champion ? 95,5 ? Tadeusz Małek Wyróżnienia: 95,0 - Bogusław Kmieć 95,0 - Robert Chodorek
Termondzki Biały (10) Vice Champion ? 95,0 ? Henryk Malesa
Hawana (5) Vice Champion ? 95,5 ? Patryk Nowak
Zajęczak (10) Champion ? 96,0 ? Józef Grzona Vice Champion ? 96,0 ? Józef Grzona
Castorex (5) Champion ? 96,5 ? Jarosław Kałaska Vice Champion ? 95,0 ? Henryk Malesa
Rex Trójbarwny (1) Rex Dalmatyński (1) Rex Szynszylowy (1)
Hotot (5) Vice Champion ? 95,5 ? Stanisław Ryś
Alaska (5) Vice Champion - 95,5 ? Andrzej Bednarski
Podpalany Czarny (15) Champion ? 96,5 ? Jerzy Śniecikowski Vice champion ? 96,0 ? Jerzy Śniecikowski
Żółty Srebrzysty (2)
Srokacz Angielski Trójbarwny (5) Vice Champion ? 95-5 ? Stanisław Ryś
Holenderski Czarny (5) Champion ? 96,5 ? Jan Pilorz Vice Champion 95,0 ? Andrzej Bednarski
Holenderski japoński (1) Karzełek Baran szary (1) Karzełek Czarny Podbielany (3) Wyróżnienie: 95,0 ? Robert Chodorek Karzełek szary (4)
Pucharem ufundowanym przez Krajowy Związek Hodowców Królików z/s w Gnieźnie uhonorowano Eugeniusza Małolepszego ? za największą ilość wystawionych królików. Pucharem ufundowanym przez Mazowiecki Związek Hodowców Królików i Drobnego Inwentarza z/s w Kołbieli uhonorowano Mateusza Tylaka ? najmłodszego hodowcę wśród wystawiających.
Z okazji jubileuszowej X Wystawy Stowarzyszenie Hodowców Królików Rasowych i Ptaków Ozdobnych działające na terenie Lubelszczyzny ufundowało tabliczkę pamiątkową, a Mazowiecki Związek Hodowców Królików i Drobnego Inwentarza z/s w Kołbieli okolicznościowy Puchar, które przekazano na ręce Krzysztofa Wróbla z gratulacjami i podziękowaniem dla wszystkich Członków Wieluńskiego Związku Hodowców Królików i Drobnego Inwentarza.
Za niewątpliwe zasługi na rzecz propagowania Hodowli, rozwoju WZHKiDI a także ogrom pracy włożonej w organizację Wystaw w Wieluniu hodowcy tegoż Związku uhonorowali okolicznościowym Pucharem Kol. Krzysztofa Wróbla.
Podsumowując. W imieniu Hodowców z MZHKiDI serdecznie gratuluję wszystkim nagrodzonym Hodowcom. Dariusz Stawiarski M-7
Ostatnio zmieniony 22 lut 2013, 20:24 przez Yeti, łącznie zmieniany 1 raz
|