Oto zestawienie: Jeśli znajdziecie błąd w sprawozdaniu, dajcie znać na PW to poprawię. Nie ma co pisać w temacie.
W Wystawie wzięło udział 70 Hodowców wystawiając króliki w 39 rasach i odmianach barwnych
Kolekcje:
- Rasy Duże - Zwycięska Kolekcja Dorosłych - (BOS-383,0) - Mirosław Duda Vice Zwycięska Kolekcja Dorosłych - (FBS-382,0) – Jakub & Andrzej Malicha
- Rasy średnie - Zwycięska Kolekcja Dorosłych - (Kc-381,0) - Dawid Tomalik Vice Zwycięska Kolekcja Dorosłych - (WJS-381,0) - Ireneusz Kuśmierz
- Rasy Małe - Zwycięska Kolekcja Dorosłych - (HeN-380,0) - Ireneusz Wierzbicki Vice Zwycięska Kolekcja Dorosłych - (Pc-380,0) - Andrzej Grabowski M-70
Konkurs Indywidualny:
Belgijski Olbrzym Szary (103) Champion (samce) - 97,0 - Mirosław Duda V-Champion (samce) - 97,0 - Mirosław Duda Champion (samice) - 96,0 - Witold i Tomasz Biczyk V-Champion (samice) - 95,5 - Krzysztof Szeliga Wyróżnienia: 96,5 -Witold i Tomasz Biczyk / 96,0 -Jarosław Malinowski / 95,5- Jan Drabik / 95,0 -Tomasz Bagiński / 95,5 - Jan Drabik / / 95,5 - Tomasz Ozimina / 95,5 - Krzysztof Szczęsny M-94 / 95,0 - Maciej Brzeziński / 95,0 - Piotr & Rafał Gaworek / 95,0 - Stanisław Kutrowski M-28 / 95,0 - Łukasz & Bartłomiej Mroczek / 94,5 - Artur Zaboklicki M-112 / 94,5 - Rafał Zygmunt / 94,0 - Jan Sosnowski M-46 / 94,0 - Jacek Gajewski
Belgijski Olbrzym Żelazisty (15) Champion - 96,0 - Mateusz Banaś V-Champion - 95,5 - Krzysztof Roman M-5 Wyróżnieni: 95,5 - Tomasz Ozimina
Belgijski Olbrzym Czarny (5) V-Champion - 95,5 - Przemysław Łątka M-75
Belgijski Olbrzym Niebieski (3)
Belgijski Olbrzym Biały (28) Champion - 96,0 - Valerij Lisovskij V-Champion - 95,0 - Valerij Lisovskij Wyróżnienia: 95,0 - Witalijus Mazeika
Olbrzym Srokacz Czarny (22) Champion - 96,0 - Marcin Szwajkowski M-12 V-Champion - 95,0 - Lewandowski Przemysław M-79 Wyróżnienia: 94,0 - Edward Chrostowski M-86 / 94,0 – Dariusz Stawiarski & Ewa Stawiarska M-7
Olbrzym Srokacz Niebieski (3)
Francuski Baran Szary (13) Champion - 96,0 – Jakub & Andrzej Malicha V-Champion - 96,0 – Jakub & Andrzej Malicha
Francuski Baran Żelazisty (7) Champion - 96,0 – Jakub & Andrzej Malicha V-Champion - 96,0 - Damian Zawadzki Wyróżnienie: 95,0 - Henryk Koc Francuski Baran Czarny (1) Francuski Baran Czarny srokacz (1)
Francuski Baran Niebieski (6) Champion - 96,0 - Jarosław Malinowski V-Champion - 96,0 - Jarosław Malinowski Wyróżnienia: 95,0 - Dawid Wróbel
Francuski Baran Niebieski srokacz (3) Wyróżnienie: 94,0 - Józef Zęgota
Francuski Baran Madagaskarowy (4) Wyróżnienie: 96,0 - Łukasz & Bartłomiej Mroczek Francuski Baran Hawana (1) Francuski Baran Hawana srokacz (1
Francuski Baran Biały (3) Wyróżnienie: 95,0 - Szymon Głuch
Wiedeński Szary (6) V-Champion - 95,0 - Mariusz Chmiel
Wiedeński Niebieski (32) Champion - 96,0 - Grzegorz Pałka V-Champion - 96,0 - Sławomir Biadun Wyróżnienia: 95,5 - Paweł Włosek / 95,5 - Ireneusz Pasternak
Wiedeński Czarny (18) Champion - 96,0 - Mariusz Chmiel V-Champion - 95,5 - Grzegorz Rembowski Wyróżnienie: 94,5 - Krystian Gradowski
Kalifornijski Czarny (21) Champion - 96,0 - Dawid Tomalik V-Champion - 95,0 - Roman Sadowski
Nowozelandzki Biały (29) V-Champion - 96,6 - Mariusz Rejtner M-88 Wyróżnienia: 95,5 - Jarosław Kluska M-11 / 95,0 - Maciej Janiga / 95,0 - Bogusław Kmieć 95,0 - Ireneusz Pasternak / 95,0 - Hubert Rosłaniec M-96 / 95,0 -Adam Skotarski / 94,5 - Dariusz Szostak M-87 /
Nowozelandzki Czerwony (40) Champion - 96,0 - Magdalena & Paweł Wawrzyniak V-Champion – 95,5 - Wiesław Ancygier Wyróżnienia: 95,0 – Tadeusz Małek / 94,5 – Artur Niedziałkowski M-82
Wielki Jasnosrebrzysty (36) Champion - 96,5 - Ireneusz Kuśmierz V-Champion - 96,0 - Ireneusz Kuśmierz Wyróżnienie: 94,5 - Jakub Sychowski M-125
W ramach I Turnieju w Rasie Wielki Jasnosrebrzysty przyznano nagrody:
Najlepszy Samiec: Miejsce I - Ireneusz Kuśmierz 96,0 Miejsce II - Damian Zawadzki 95,5 Miejsce III - Bogusław Kmieć 95,5
Najlepsza Samica: Miejsce I - Ireneusz Kuśmierz 96,5 Miejsce II - Andrzej Grabowski 95,5 Miejsce III - Ireneusz Kuśmierz 95,5
Najlepsza Kolekcja: Miejsce I - Ireneusz Kuśmierz 381 Miejsce I - Ireneusz Kuśmierz 380 Miejsce I - Ireneusz Kuśmierz 380
Hawana (4)
Turyngski (1)
Rex Trójbarwny (4) Wyróżnienie: 95,5 - Jarosław Brzeziński
Rex Szynszylowy (4)
Castorex (7) Champion - 96,5 - Jarosław Kałaska M-83 V-Champion - 96,0 - Jan Tenderenda
Rex Niebieskoszary (4) Wyróżnienie: 94,0 - Adam Mirecki
Rex Pomarańczowy (1)
Czeski Srokacz Niebieski (1) Wyróżnienie: 95,0 - Bogdan Kryński
Podpalany Czarny (20) Champion - 96,0 - Bogdan Gałkiewicz V-Champion - 96,0 - Andrzej Grabowski M-70 Wyróżnienia: 95,0 - Henryk Madaliński / 95,0 - Edward Chrostowski M- 86
Podpalany Hawana (7) Champion – 96,0 - Jerzy Śniecikowski V-Champion - 95,0 - Stanisław Wysokiński M-111
Niemiecki Mały Srebrzysty (3)
Holenderski Czarny (4) Wyróżnienie: 96,0 - Arkadiusz Modzelewski
Hermelin Czerwonooki (2)
Hermelin Niebieskooki (5) Champion - 96,0 - Ireneusz Wierzbicki V-Champion - 95,5 - Ireneusz Wierzbicki
Karzełek Rex (8) Champion - 96,0 - Kazimierz Mackiewicz Champion - 95,5 - Kazimierz Mackiewicz
|