Oto zestawienie: Jeśli znajdziecie błąd w sprawozdaniu, dajcie znać na PW to poprawię. Nie ma co pisać w temacie.
W „VI Mazowieckiej Wystawie królików Rasowych – Bronisze 216” oraz organizowanym w jej ramach „II Turnieju w rasie Wielki Jasnosrebrzysty” wzięło udział 107 Hodowców wystawiając króliki w 52 rasach i odmianach barwnych.
Kolekcje:
- Rasy Duże - Zwycięska Kolekcja – Belgijski olbrzym Biały -382,0 – Roman Sadowski Vice Zwycięska Kolekcja – Francuzki Baran Niebieski -381,0 – Dawid Wróbel
- Rasy średnie - Zwycięska Kolekcja – Nowozelandzki Biały -383,5 – Bogdan Bujak Vice Zwycięska Kolekcja – Czeski Srokacz Czarny -382,5 – Sławomir Kosno
- Rasy Małe - Zwycięska Kolekcja – Podpalany Niebieski -382,0 – Tomasz Górka Vice Zwycięska Kolekcja – Holenderski czarny -381,5 – Emil Klinicki
Konkurs Indywidualny:
Belgijski Olbrzym Szary (158) Champion (samce) - 96,0 – Mariusz Rejtner M-88 V-Champion (samce) - 96,0 - Witold i Tomasz Biczyk Champion (samice) - 96,0 - Witold i Tomasz Biczyk V-Champion (samice) - 95,5 - Krzysztof Szeliga Wyróżnienia: 96,0 - Artur & Adrian Zaboklicki M-112 / 96,0 - Jarosław Brzeziński / 95,5- Tomasz Ozimina / 95,5 – Maciej Brzeziński / 95,5 - Krzysztof Szczęsny M-94 / 95,0 - Jacek Gajewski / 95,0 - Piotr & Rafał Gaworek / 95,5 - Stanisław Kutrowski M-28 / 95,0 - Jan Sosnowski M-46 / 95,0 - Mirosław Duda / 95,0 - Bartosz Krygier
Belgijski Olbrzym Żelazisty (17) Champion - 96,0 – Krzysztof Szeliga V-Champion - 95,0 – Valerij Lisovskij
Belgijski Olbrzym Czarny (8) Champion – 96,0 – Jarosław Malinowski V-Champion - 95,0 – Krzysztof Szeliga
Belgijski Olbrzym Żółty (2) Belgijski Olbrzym Biały (48) Champion - 96,0 – Roman Sadowski V-Champion - 95,0 – Jan Drabik
Olbrzym Srokacz Czarny (29) Champion - 96,0 – Roman Szawłowski V-Champion - 95,5 – Paweł Chiczewski M-77 Wyróżnienie: 95,0 - Dawid Tomalik
Olbrzym Srokacz Niebieski (5) V-Champion - 95,0 – Przemysław Lewandowski M-79
Francuski Baran Szary (13) Champion - 96,0 – Jan Plewa V-Champion – 95,5 – Marcin Zając
Francuski Baran Żelazisty (12) Champion - 96,0 - Piotr Rosochadzki V-Champion - 96,0 - Piotr Rosochadzki Wyróżnienie: 95,0 - Tomasz Rzęchowski / 95,0 - Adam Skotarski
Francuski Baran Czarny (4) Francuski Baran Niebieski (33) Champion - 96,0 - Jacek Mozga M-19 V-Champion - 96,0 - Dawid Wróbel Wyróżnienie: 95,0 - Krzysztof Bąba
Francuski Baran Niebieski srokacz (20) V-Champion - 95,5 - Jarosław Lęgas M-139
Francuski Baran Izabelowaty srokacz (2)
Francuski Baran Madagaskarowy (5) V-Champion - 95,5 - Bartłomiej Mroczek M-138
Francuski Baran Madagaskarowy srokacz (7) Champion - 96,0 - Bartłomiej Mroczek M-138 V-Champion - 95,0 - Krzysztof Bąba
Francuski Baran Hawana (20) Champion - 96,0 - Piotr Kozłowski V-Champion - 95,0 - Bartłomiej Mroczek M-138
Francuski Baran Hawana srokacz (3) Francuski Baran Biały (1)
Wiedeński Szary (16) Champion - 96,0 - Kazimierz Mackiewicz V-Champion - 95,5 - Kazimierz Mackiewicz Wyróżnienie: 95,0 - Tomasz Szostak M-87
Wiedeński Niebieski (41) Champion - 96,5 - Piotr Pigułowski V-Champion - 96,0 – Grzegorz Krysiak
Wiedeński Niebieskoszary (6) Champion - 96,0 - Mateusz Kochowski V-Champion - 95,5 - Mateusz Kochowski
Wiedeński Czarny (15) Champion - 96,0 - Mariusz Chmiel V-Champion - 95,5 - Mariusz Chmiel
Wiedeński Biały (7) Champion - 96,0 - Mariusz Chmiel V-Champion - 95,5 – Grzegorz Pałka
Kalifornijski Czarny (50) Champion - 96,0 - Mirosław Adamczyk V-Champion - 95,0 - Mirosław Adamczyk Wyróżnienia: 95,6 - Wiesław Borkowski M-76 / 95,5 - Maciej Janiga 95,0 - Marek Gawkowski M-31 / 95,0 - Robert Chodorek
Kalifornijski Hawana (5) V-Champion - 95,0 Ireneusz Wierzbicki
Nowozelandzki Biały (79) Champion (samce) - 97,0 - Bogdan Bujak V-Champion (samce) - 96,0 - Bogdan Bujak Champion (samice) - 96,5 - Jarosław Kluska M-11 V-Champion (samice) - 96,0 - Bogdan Bujak Wyróżnienia: 96,0 – Sylwester Klimek / 95,5 - Ireneusz Widomski / 95,5- Adrian Janiak
Nowozelandzki Czerwony (43) Champion - 96,0 - Piotr Rosochadzki V-Champion – 95,5 - Hubert Rosłaniec M-96 Wyróżnienia: 95,0 - Magdalena & Paweł Wawrzyniak / 95,0 - Mariusz Sobańtka
Wielki Jasnosrebrzysty (56) Champion (samce) - 96,0 - Zdzisław Gołąbiecki V-Champion (samce) - 95,5 - Rafał Niedbała M-132 V-Champion (samice) - 95,5 - Marcin Mikołajczak Wyróżnienie: 95,5 - Radosław Gębura / 95,0 - Jakub Sychowski M-125 / 95,0 - Adam Żubrowski M-9
W ramach II Turnieju w Rasie Wielki Jasnosrebrzysty przyznano nagrody:
Najlepszy Samiec: Miejsce I - Zdzisław Gołąbiecki (96,0) Miejsce II - Rafał Niedbała M-132 (95,5) Miejsce III – Marcin Mikołajczak (95,5)
Najlepsza Samica: Miejsce I - Marcin Mikołajczak (95,5) Miejsce II - Sławomir Kosno (95,5) Miejsce III - Radosław Gębura (95,5)
Najlepsza Kolekcja: Miejsce I – Radosław Gębura (379,0) Miejsce II - Andrzej Grabowski M-70 (372,0) Miejsce III - Andrzej Grabowski M-70 (372,0)
Kuna Wielka Brązowa (3) Czeski Srokacz Czarny (4) Wyróżnienie: 96,5 - Kosno Sławomir
Rex Biały Czerwonooki (1) Rex Trójbarwny (4) Rex Dalmatyński (1) Castorex (19) Champion - 96,0 - Jan Tenderenda V-Champion - 96,0 - Jan Tenderenda
Rex Niebieskoszary (8) V-Champion - 95,5 - Jarosław Kałaska M-83
Rex Pomarańczowy (6)
Podpalany Czarny (23) Champion - 96,0 - Jerzy Śniecikowski V-Champion - 96,0 - Jerzy Śniecikowski Wyróżnienia: 95,0 - Edward Chrostowski M- 86 / Andrzej Grabowski M-70 / 95,0 – Bartłomiej Draczka
Podpalany Hawana (17) Champion – 97,0 - Jerzy Śniecikowski V-Champion - 96,0 - Janusz Pasternak Wyróżnienie: 96,0 - Stanisław Wysokiński M-111
Podpalany Niebieski (4) Wyróżnienie: 96,0 - Tomasz Górka Szynszyl Mały (4) Wyróżnienie: 95,5 - Arkadiusz Modzelewski
Holenderski Żeazisty (6) Champion – 96,0 - Emil Klinicki V-Champion - 95,5 - Henryk Koc
Holenderski Czarny (5) Champion – 96,5 - Emil Klinicki V-Champion - 95,5 - Emil Klinicki
Holenderski Japoński (2) Hermelin Niebieskooki (2) Miniaturowy Rosyjski Czarny (1) Karzełek Rex (3) Karzełek Rex Biały Czerwonooki (2)
Karzełek Baran Niebieski (5) V-Champion - 95,0 - Jan Tenderenda Karzełek Baran Perłowy (1) Karzełek Baran Szary (3) Wyróżnienie: 95,5 - Rafał Zygmunt Karzełek Baran Biały Niebieskooki (1) Angora (3)
|