Króliki nasze hobby
http://forum.e-hodowca.pl/

Świętokrzyska Wystawa Królików Rasowych2017
http://forum.e-hodowca.pl/viewtopic.php?f=44&t=1195
Strona 1 z 1

Autor:  Sylwek-27 [ 19 paź 2017, 8:14 ]
Tytuł:  Świętokrzyska Wystawa Królików Rasowych2017

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Hodowców Królików Rasowych I Drobnego Inwentarza Zaprasza na Świętokrzyską Wystawę Królików Rasowych Kielce 2017 oraz organizowany w jej ramach I Ogólnopolski Championat Rexów barwnych i Castorex-ów.
Wystawa odbędzie się w dniach 09-10 Grudzień 2017.
Miejsce Wystawy Targi Kielce ul Zakładowa 1, 25-672 Kielce.
Regulamin i Karta zgłoszeń dostępna na http://www.sshk.pl

Załączniki:
Plakat.jpg
Plakat.jpg [ 77.56 KiB | Przeglądany 1529 razy ]

Autor:  Bartek_944 [ 30 lis 2017, 17:33 ]
Tytuł:  Re: Świętokrzyska Wystawa Królików Rasowych2017

wiadomo już ile będzie krolików ?

Autor:  zazon [ 02 gru 2017, 16:53 ]
Tytuł:  Re: Świętokrzyska Wystawa Królików Rasowych2017

Z tego co słyszałem jest ponad 1100 sztuk.

Autor:  Sylwek-27 [ 06 gru 2017, 5:35 ]
Tytuł:  Re: Świętokrzyska Wystawa Królików Rasowych2017

Witam.Zgłoszono ponad 1200 królików.

Autor:  zazon [ 09 gru 2017, 8:00 ]
Tytuł:  Re: Świętokrzyska Wystawa Królików Rasowych2017

Na pewno będzie fajna wystawa.

Autor:  Babilon72 [ 27 gru 2017, 21:29 ]
Tytuł:  Re: Świętokrzyska Wystawa Królików Rasowych2017

PODSUMOWANIE NAGRÓD

CHAMPION WYSTAWY – Bartosz Koraczyński BOS
VICE-CHAMPION WYSTAWY – Plewa Jan FBS
Kolekcje
Rasy duże:
I miejsce K4 – Koraczyński Bartosz
II miejsce K4 – Kowal Kamil
III miejsce K4 – Skotarski Adam
Rasy średnie:
I miejsce K4 – Bluszcz Brunon
II miejsce K4 – Biadun Sławomir
III miejsce K4 – Pięta Bartłomiej
Rasy małe:
I kolekcja K4 – Sowa Grzegorz
II kolekcja K4 – Stanisz Krystian
Karzełki:
I kolekcja K4 – Nowicki Stanisław
II kolekcja K4 – Jaworski Jerzy
Nagroda Specjalna – za najlepszy rysrunek – ufundowana przez Bielskie Stowarzyszenie Hodowców Królików: Czyż Grzegorz
CHAMPION:
Koraczyński Bartłomiej – BOS 1.0
Kozieł Sylwester – BOS 0.1
Kowal Kamil – BOB
Pasoń Tomasz – FBS 1.0
Plewa Jan – FBS 0.1
Skotarski Adam – FBŻl
Wróbel Dawid – FBN
Lęgas Jarosław – FBNsr
Szary Piottr – FBB
Mroczek Bartłomiej – FBM
Włodarczyk Łukasz – FBSz
Wawrzyniak Magdalena i Paweł – WJS 1.0
Biadun Sławomir – WN
Hajduk Przemysław i Damian – WN 1.0
Bluszcz Brunon – WN
Ręgowski Szymon – WB
Górecki Grzegorz – WS
Kochowski Mateusz – WNS
Soleniec Adrian – NC 0.1
Kajzar Jakub – NC 1.0
Widomski Ireneusz – NB 0.1
Woźny Paweł – NB 1.0
Sowa Grzegorz – Pc

VICE-CHAMPION
Gaworek Piotr i Rafał – BOS 1.0
Koraczyński Bartosz – BOS 0.1
Różagórski Jacek – BOŻl
Kowal Kamil – BOB
Pękala Tomasz – OSC 0.1
Pękala Tomasz – OSC 1.0
Radzbanek Dawid – OSH
Kubies Elżbieta – FBS 1.0
Skotarski Adam – FBS 0.1
Piec Maksymilian – FBSsr
Malicha Andrzej i Jakub – FBŻl
Koc Henryk – FBN
Lęgas Jarosław – FBNsr
Włodarczyk Łukasz – FBB
Bąba Krzysztof – FBH
Mroczek Bartłomiej – FBM
Włodarczyk Łukasz – FBSz
Kujda Mirosław – WJS 0.1
Migas Ewald – WJS 1.0
Płatek Daniel – SZW
Biadun Sławomir – WN 0.1
Sowa Grzegorz – WN 1.0
Żak Łukasz – WC
Pięta Bartłomiej – WB
Górecki Grzegorz – WS
Kochowski Mateusz – WNS
Hullin Barbara – Bu
Rosłaniec Hubert – NC 0.1
Soleniec Adrian – NB 1.0
Wajda Damian – NB 0.1
Rosiak Mateusz – KC
Sowa Grzegorz – Pc

WYRÓŻNIENIA
Koraczyński Bartosz – BOS
Koraczyński Bartosz – BOS
Młynarczyk Marcin – BOS
Pawlik Marek – BOŻl
Biniek Czesław – BOB
Drabik Jan – BOB
Horbiński Marek – BOB
Żaczkowski Dariusz – OSC
Żaczkowski Dariusz – OSC
Płachta Dominik – OSN
Kędzior Jakub – FBS
Malicha Andrzej i Jakub – FBS
Skotarski Adam – FBS
Piec Maksymilian – FBSsr
Włodarczyk Łukasz – FBH
Kołodziej Bartłomiej – WJS
Krysiak Grzegorz – WJS
Migas Ewald – WJS
Sowa Grzegorz – WJS
Pięta Bartłomiej – WN
Żaczkowski Dariusz – WN
Żak Łukasz – WN
Duma Jacek – NC
Hałat Paweł – NC
Rosłaniec Hubert – NC
Zawisza Michał – NC
Pinkas Piotr – KC
Rosiak Mateusz – KC
Krukowski Sławomir – HA
Durtka Andrzej – TU
Wołoszyn Weronika – TB
Koraczyński Jan – Z
Krzanowski Michał – JP

NAGRODY ORGANIZATORA
Bagiński Tomasz
Drzewiecki Krzysztof
Duda Mirosław
Gadawski Łukasz
Gajewski Jacek
Kowal Tadeusz
Zięba Michał
Wójcik Zbigniew
Borkowski Wiesław
Pawełczuk Kazimierz
Zając Marcin
Pasternak Ireneusz
Gradowski Krystian
Gębura Radosław
Kałaska Jarosław
Druzgała Rafał
Lisowski Walery
Klimek Sylwester
Szumigaj Grzegorz
Stanowiński Adam
Rosochadzki Piotr
Pigułowski Piotr
Pietraszczyk Piotr
Wencepel Dariusz
Tomalik Dawid
Leniart Krystian
Marszałek Grzegorz
Firma Unipasz – worek granulatu dla Ewalda Migasa za największą ilość zgłoszonych królkiów na wystawę oraz dla Karoliny i Kamila Smorenda za karzełka podbielanego niebieskiego (wybór dzieci zwiedzających wystawę)
Firma Gumboro – worek granulatu dla Przemysława i iDamiana Hajduk za antywne uczestnictwo
w wystawach w roku 2017 oraz Wzorzec Królików Rasowych dla Bartłomieja Pięta za wkład w organizację wystawy Kielce 2017.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/