Króliki nasze hobby

Forum o królikach i innych zwierzętach
Dzisiaj jest 04 maja 2024, 14:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 sty 2013, 22:17 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2012, 9:56
Posty: 344
Images: 37
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Wykroty
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
jak juz pojade , a jadę sam tam i niestety wieczorem wracam do domu ale będę do końca wyceny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2013, 22:43 
Offline
policjant
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2012, 10:18
Posty: 73
Images: 22
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Częstochowa
Województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
ja bede w niedziele i nie wiem czy sie bedziemy widziec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2013, 13:51 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości

Rejestracja: 13 sty 2013, 21:21
Posty: 148
Images: 6
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Milejowice
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
siemka
ma ktos moze spis ras jakie beda wystawiane..... gdybym wiedział ze bedzie cos co mnie interesuje to bym sie mega spiał i pojechał a tak to niewiem czy dam rade jechac w ciemno


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2013, 15:42 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości

Rejestracja: 19 sie 2012, 21:09
Posty: 245
Images: 0
GG: 0
Województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Zgłoszenia wysyła się do 10 lutego, więc po będzie coś wiadomo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sty 2013, 22:52 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2012, 9:56
Posty: 344
Images: 37
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Wykroty
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
powiedz ,ze ci sami co w zeszłym roku
:?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2013, 21:28 
Offline
ma zamiar pisać

Rejestracja: 29 sty 2013, 21:06
Posty: 9
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Miasto
Województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
dstrzepek3 pisze:
Co masz na myśli mówiąc najlepsi hodowcy? Skonkretyzuj mi proszę to pojęcie. Nie jest to wystawa rangi krajowej. Dla Ciebie może i jest najważniejsza, dlaczego jednak została tak skategoryzowana? Jest to według mnie opinia subiektywna, a nie obiektywna. Przypisywanie prymu tej wystawie według mnie nie jest właściwe, a w takim tonie zabrzmiała jedna z powyższych wypowiedzi. Każdy ma prawo do własnej opinii, ale narzucanie w ten sposób swojego zdania innym nie jest w porządku. Bynajmniej ja to tak odbieram.


Masz racje Krajowa jest w Poznaniu, organizowana przez Centrum Hodowli Zwierząt i Ministerstwo Rolnictwa, bo króliki to zwierzęta hodowlane w Polsce i nikt inny nie ma prawa nazywać swoje wystawy królików Krajową. Natomiast Wieluń organizuje bez wątpienia największą Ogólnopolską Wystawę królików w Polsce i z pewnością najważniejszą dla wielu hodowców. Można porównać listę wystawców z Wielunia, Krajowej z Poznania i Europejskiej w Lipsku i trudno się nie zgodzić z Pajo że cała czołówka hodowlana jeździ głownie na te wystawy, z resztą to samo pisze Baartez2006 "A dlaczego nie skoro najlepsi tam wystawiają".

Ile jest królików już zgłoszonych? może ktoś wie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2013, 22:22 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości

Rejestracja: 19 sie 2012, 21:09
Posty: 245
Images: 0
GG: 0
Województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
kalifornier pisze:

Masz racje Krajowa jest w Poznaniu, organizowana przez Centrum Hodowli Zwierząt i Ministerstwo Rolnictwa, bo króliki to zwierzęta hodowlane w Polsce i nikt inny nie ma prawa nazywać swoje wystawy królików Krajową.


Ostatnio była Krajowa w Kielcach. Ale kto wie może o gołębie chodziło a nie o króliki :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2013, 22:47 
Offline
ma zamiar pisać

Rejestracja: 29 sty 2013, 21:06
Posty: 9
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Miasto
Województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Kiedyś KWZH była organizowana na Służewcu w Warszawie z tego co wiem, teraz organizowana jest w Poznaniu, w tym roku jest to już 26 Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych http://www.kwzh.pl/pl/
W Kielcach to była Krajowa związku PZHGRiDI , głównie gołębie, królików z tego co piszą na forach ok 168.
Każdy związek ma prawo sobie nazywać swoją wystawę jak chce, tylko to dalej będzie Krajowa danego związku a nie Krajowa organizowana przez Państwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2013, 23:17 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
Możecie mi wytłumaczyć o co Wam chodzi?
Co wspólnego z Wystawą w Wieluniu ma dyskusja kto, kiedy i jak może sobie nazywać Wystawę?
Czy Koledzy z Wieluńskiego Związku nazwali swoja Wystawę "Krajowa"? Z tego co mi wiadomo, to nie.
Czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Nie ma najmniejszego.
Powiem krótko. Wieluń to Wieluń!
Myślę, że w środowisku hodowców niewiele jest osób którym trzeba tłumaczyć co znaczy "Wieluń".
Ta Wystawa broni się sama od lat. Broni się ilością Hodowców, ilością Zwiedzających, ilością i różnorodnością królików.
Organizatorzy wszelakich Wystaw starają się wyróżnić umieszczając w nazwach różne określenia. My mamy "Mazowiecka".
A Wieluń? Ano nic, bo wyróżniać się nie musi. Słowo "Wieluń" jest marką samą w sobie.

Jak tak czytam (od kilku lat) różne wpisy w internecie o tej Wystawie to przyznam, że jestem dumny z Kolegów z Mojego Związku. Dumny bo nikomu nie przyszło do głowy by licytować się z Tą Wystawą.

Dla Nas "Wieluń", jako Związek i jako Wystawa jest jak "starszy brat". Brat któremu staramy się pomóc w miarę skromnych możliwości, któremu szczerze kibicujemy ale i naśladujemy. Naśladownictwo to podobno przejaw szacunku i uznania.
Więc korzystamy z ich pomysłów na Regulamin, na ilość i rodzaj nagród, na Formę zapraszania hodowców, na najprostsze zasady organizacyjne.
Na tego "Brata" można liczyć, na co nie jeden dowód by się znalazł.
Ot i moje zdanie w tej kwestii i jestem pewien, że nikt z MZHKiDI nie zgłosi sprzeciwu. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2013, 7:39 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 sie 2012, 21:20
Posty: 467
Images: 41
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Pułtusk
Województwo: mazowieckie
Mogę tylko się pod tym podpisać co napisał Yeti!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Profesjonalny Hosting

POWERED_BY

Hosting zapewnia KYLOS