Króliki nasze hobby

Forum o królikach i innych zwierzętach
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
Post: 28 sie 2013, 9:05 
Nasza firma pragnie również złożyć podziękowania za możliwość uczestnictwa w tej wspaniałej imprezie .
a tagże pogratulować przygotowania imprezy na tak wysokim poziomie w wspaniałej atmosferze.
Kożystająć z okazji pragnę podziękować wszystkim naszym klientom zawspółpracę dzieki której mogliśmywłożyć nasz mały wkład w tą imprezę .

POZDRAWIAM
ANDRZEJ WOLAŃSKI


Na górę
  
 
Post: 28 sie 2013, 18:26 
Offline
Założyciel Forum

Rejestracja: 19 sie 2012, 19:30
Posty: 624
Images: 43
Lokalizacja: Wrocław
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Długołeka
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Chcieliśmy podziękować wszystkim uczestnikom za przybycie na pokaz .Niektórzy mieli ponad 1000 km i nawet na kilka godzin chcieli przyjechać i być z nami . Ogromną pomoc otrzymaliśmy od mieszkańców Węgrowa , pomogli nam przygotować teren udostępnili pomieszczenia do przechowywania zwierząt i prąd . Upiększeniem terenu zajęło się Stowarzyszenie pod przewodnictwem Pani Magdaleny Frankowskiej ( mam nadzieję że tym razem poprawnie napisałem ) Bez sponsorów też nie dalibyśmy rady zrobić takiego pokazu , Dolnośląskie Stowarzyszenie Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza , Panu Edwardowi Gersztynowi ,sklep internetowy Hodowlany.pl , PPHU Wolańscy . Zdrowa Ziemia , Lubisan ale największe podziękowania dla Urzędu Gminy w Długołęce Pani Iwonie Agnieszce Łebek - Wójt Gminy Długołęka oraz całemu działowi promocji pod kierownictwem pani Anny Chomickiej .
Na pokazie było zaprezentowane ponad 400 zwierząt - gołębie ,drób oraz króliki .Jedną z atrakcji było uroczyste otwarcie dożynek kiedy Pani Wójt wypuściła ponad 280 gołębi .Wcześniej w kordonie dożynkowym niesiono sztandar Dolnośląskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza .Koledzy z Rawicza zaprezentowali gołębie z klubu Kinga który działa przy Rawickim Stowarzyszeniu . Z Wrocławia wystawili swoje gołębie koledzy z Klubu Gołębi Wysokolotnych i Akrobatycznych działającego przy DSHGRiDI . Króliki zaprezentowali koledzy z różnych związków działających w całej Polsce . Najlepszy królik pokazu to NB kol. Pawła Włoska choć NC był na równie wysokim poziomie. Wystawiane kury również świetnie ozdabiały pokaz ich różnorodność i kolorystyka zachwycały zwiedzających. Pokaz zwiedziło kilka tysięcy osób . Atmosfera przyjaźni panowała w strefie zamkniętej przeznaczonej dla hodowców to zasługa wszystkich tam obecnych ? dziękujemy . Najmłodszy hodowca miał zaledwie 5 lat i pokazał swoje gołębie . Przyjechali goście z Niemiec i uczestnik z Dani . Dużą pomoc w składaniu klatek otrzymaliśmy od Straży Pożarnej okazała się bezcenna.
Mamy nadzieję że się podobało mimo iż były pewne niedoskonałości za które przepraszamy.
Organizatorzy.
Grześ zapomnieliśmy o naszych żonach :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2013, 19:59 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 paź 2012, 17:31
Posty: 37
Images: 33
Lokalizacja: Kutno
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Kutno
Województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Witam wszystkich
Na samym początku chciałem podziękować Pawłowi za zaproszenie na tak wyjątkowy pokaz, wystawę i spotkanie ze znajomymi. Ze względu na to że teraz przebywam w Danii to chyba miałem najwięcej kilometrów do przebycia bo aż 1300 w jedną stronę więc koszty też nie były małe bo bez mała 1000 zł.
Pierwszy raz mogłem uczestniczyć w tak wielkim wydarzeniu byłem już na kilku wystawach w swojej karierze również na za granicznych i śmiało mogę powiedzieć żę żądna wystawa nie ma takiej oprawy takiego klimatu. Więc kto nie był możę tylko ŻAŁOWAĆ!!!!!!
Poraz kolejny miałem okazje spotkać pana Horsta Kocha który jak zwykle potrafi podzielić się swoją ogromną wiedzą odpowiedzieć na niemal wszystkie pytania jest to wiedza bezcenna. Nie dowiemy się tego wszystkiego na wystawie oglądając karty wystawowe z oceną królika,
Przy ocenie królików mogłem się wszystkiego dopytać jak powinien wyglądać królik czego mu brakuje jakie ma wady i jakie zalety bezcenne warte każdego kilometra..
To na prawdę było ŚWIĘTO HODOWCY
DZIĘKUJE KAŻDEMU KTO SIĘ PRZYCZYNIŁ CHOĆ W NAJMNIEJSZY STOPNIU DO TAKIEGO WYDARZENIA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 wrz 2013, 15:24 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2012, 9:56
Posty: 344
Images: 37
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Wykroty
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Niech żałują ci którzy nie byli na tym pokazie ,
Na wstępie chciałbym podziękować Pawłowi i jego całej rodzinie przeszli siebie , stoły uginały się od smakołyków jak na weselu , wszystko było pyszne ciasta domowej roboty przetwory sałatki , dania grillowane zupa z kociołka no i gwóźdź programu pieczona świnia wszystkiego spróbować nie dałem rady tyle wszystkiego było , no i dla spragnionych taż coś było oj było aż za natto . Pokaz odbył się w namiotach również wykonanych przez Pawła , na zewnątrz masę wolier , wszystko pięknie przystrojone.

W wydzielonej strefie specjalnie dla nas , przy stołach na Pokazie , królikarze , gołebiarze siedzieli i biesiadowali razem z sędziami w miłej atmosferze .
Pokaz zwierząt a szczególnie królików , pierwszy raz się z tym spotkałem ale żaden królik nawet nie kichnął , zwierzęta były zdrowe :D przykładem takiego przygotowania zwierząt jak i całej oprawy wystawy powinni pójść inni hodowcy , a wtedy my Polacy nie będziemy się mieli czego wstydzić a wręcz przeciwnie będziemy się szczycić . Do dziś jestem w szoku ,
Chciałbym aby na innych wystawach w kręgach hodowców panowała taka atmosfera , a nie jak do tej pory bywało.
Przyłączam się do słów Rafała.

DZIĘKUJE KAŻDEMU KTO SIĘ PRZYCZYNIŁ CHOĆ W NAJMNIEJSZY STOPNIU DO TAKIEGO WYDARZENIA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2013, 19:13 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2012, 9:56
Posty: 344
Images: 37
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Wykroty
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
a bym zapomniał ,zainteresowanie kupujących było bardzo duże praktycznie zabrakło królików do sprzedażny , tak więc opłacało się i pod tym względem , polecam na przyszły rok .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2013, 12:48 
Offline
Założyciel Forum

Rejestracja: 19 sie 2012, 19:30
Posty: 624
Images: 43
Lokalizacja: Wrocław
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Długołeka
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Kilka zdjęć z zaprzyjaźnionego związku w Rawiczu

https://picasaweb.google.com/1164391062 ... 21/Wegrow#

oraz zaprzyjaźnionych Hodowców .

http://www.kroliki-rasowe.com/html/wystawy.html

http://www.youtube.com/watch?v=fo_klgW1ub0

http://www.youtube.com/watch?v=ckeHtgk7lKM

tak wyglądało internetowe zaproszenie
http://www.youtube.com/watch?v=cEtWfJDaltc

Jeszcze raz dziekuję wszystkim dzięki którym ta impreza się odbyła oraz jej uczestnikom .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Profesjonalny Hosting

POWERED_BY

Hosting zapewnia KYLOS