Króliki nasze hobby

Forum o królikach i innych zwierzętach
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 8:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 lip 2013, 22:09 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
Łódzki Związek Hodowców Zwierząt Futerkowych i Drobnego Inwentarza Zaprasza na "I Wystawę Królików Rasowych i Ptactwa Ozdobnego", która odbędzie się w dniach 05-06 październik 2013 r. w Łodzi. przy ul. Św. Teresy 56 w Klubie Sportowym ,,Start''.
Wszystko wskazuje na to, że będzie co obejrzeć na tej Wystawie. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2013, 7:56 
Offline
Założyciel Forum

Rejestracja: 19 sie 2012, 19:30
Posty: 624
Images: 43
Lokalizacja: Wrocław
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Długołeka
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Bardzo dobrze , centrum Polski następna wystawa w listopadzie w Mińsku . Dwie ważne wystawy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2013, 11:03 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 22:06
Posty: 342
Images: 0
GG: 0
Województwo: łódzkie
Nie tylko wystawianymi zwierzętami będziecie mogli się zachwycać, ale także samym obiektem łódzkiego ''Startu'', który jest chyba najładniejszym, klubowym obiektem sportowym Łodzi.
Obiekt mieści się w dzielnicy Bałuty, a zbudowany został w 1953 r. jako klub sportowy łódzkich spółdzielców. Na przestronnym terenie, znajdują się tutaj hale, pływalnie, korty tenisowe i stadion piłkarski, położony jakby w zagłębieniu ziemi.
Z tego co się orięntuje, odbywają się tutaj również wystawy psów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2013, 20:39 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
No to jeszcze podpowiedz gdzie w pobliżu można dobrze i tanio zjeść. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2013, 10:09 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 22:06
Posty: 342
Images: 0
GG: 0
Województwo: łódzkie
Ja za bardzo nie wiem, gdzie tam najbliżej i tanio będzie można zjeść. Myślę, że organizatorzy będą lepiej zorientowani.
Natomiast dla tych, których by np. królik podrapał, albo zasłabliby po sędziowskich ocenach, mam dobrą wiadomość, bo tuż obok ''Startu'' jest szpital.
Ci hodowcy, którzy sporo i po dobrej cenie sprzedadzą królików, mogą udać się do łódzkiej manufaktury - 2 - 3 km od miejsca wystawy. Manufaktura to kilka, różnej branży marketów pod jednym dachem, ogromnej fabryki.
Od manufaktury jest już dość blisko na ulicę piotrkowską i tam będzie można pospacerować deptakiem, a jak ktoś się zmęczy, to może usiąść na ławeczce obok Tuwima.
Dalej już nie ma się co zapędzać, bo i nie ma za bardzo po co, a można przecież pobłądzić - Łódż nie jest taka malutka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2013, 13:00 
Offline
policjant
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2012, 10:18
Posty: 73
Images: 22
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Częstochowa
Województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
ja sie wybieram


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2013, 21:34 
Offline
ma zamiar pisać
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2012, 21:57
Posty: 5
Images: 20
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Piekary
Województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Witam.
Jak się plany nie zmienią to wystawiam w Łodzi. Mam jakieś 40 km.
Zapowiada się bardzo fajna wystawa.
Włodek widzę że bardzo dobrze znasz Łódz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2013, 19:15 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości

Rejestracja: 28 gru 2012, 20:01
Posty: 42
Images: 0
Lokalizacja: Piątek
GG: 8307810
Miejsce zamieszkania: Piątek
Województwo: łódzkie
Ja na pewno wybieram się i bd wystawiał króliki


Ostatnio zmieniony 31 sie 2013, 17:45 przez Grzesiek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sie 2013, 22:56 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
No to koniecznie muszę coś wystawić. :D by liczba zbliżyła się bardziej do tych siedmiuset.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2013, 19:56 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
No to mam kilka szczegółów dla zainteresowanych :D
Jak zapewne domyślacie się na obecnym etapie nie można powiedzieć ile będzie królików. Szacowana liczba 600-700 dotyczy zaplecza jakim dysponuje Organizator. Tyle możemy Wystawić. Nie ma zatem problemu ze Zgłoszeniami zwłaszcza, że Koledzy z Łódzkiego Związku rozumiejąc ewentualne problemy z Wylinką nie żądają od Nas Wystawców podawania w zgłoszeniu numerów identyfikacyjnych poszczególnych królików. Możemy spokojnie wysłać zgłoszenie z podaniem rasy i ilości a decyzje które ze zwierząt podjąć tuz przed Wystawą.
Co do noclegu to jest praktycznie na miejscu. Administrator Obiektu dysponuje 20 miejscami noclegowymi przy Hali które będą udostępnione Wystawcom za symboliczna wręcz kwotę 25zł za noc.
Jak się dowiedziałem na miejscu jest także Restauracja, otwarta w trakcie Wystawy, nie będzie więc problemu.

Koledzy przewidzieli także możliwość sprzedaży nadwyżek hodowlanych. Każdy Wystawca może skorzystać z terenu przy Obiekcie i we własnych klatkach (organizator ich nie zabezpiecza) przedstawić co ma ma na sprzedaż.
Możliwość ta dotyczy jedynie Wystawców, a więc Hodowców którzy jednocześnie zgłoszą króliki na Wystawę.

Ceny biletów dla Zwiedzających są na bardzo przyzwoitym poziomie bo jedyne 5 zł od osoby. Dzieci oczywiście nie płacą.

Nie omieszkałem zapytać oczywiście, co z hodowcami do których nie dotarło z jakiegoś powodu zaproszenie?
Odpowiedź jaka otrzymałem powinna być wzorem dla Wszystkich Organizatorów:

Jeśli do Kogoś Zaproszenie nie dotarło do serdecznie przepraszamy. Wszyscy zrzeszeni Hodowcy będą mile widziani. Każdemu chętnie prześlemy Regulamin i Kartę Zgłoszenia.

P.S.
Postaram się na bieżąco zdawać relacje z przygotowań :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Profesjonalny Hosting

POWERED_BY

Hosting zapewnia KYLOS