Króliki nasze hobby

Forum o królikach i innych zwierzętach
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 17:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 wrz 2012, 20:46 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości

Rejestracja: 19 sie 2012, 21:09
Posty: 245
Images: 0
GG: 0
Województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Podobno będzie też jeden BOC, dwa BOŻ, osiem BOB.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2012, 7:12 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
Ja w kwestii formalnej :D
"Zgłoszenia do dnia : XX-ZZ-YYYY" oznacza, że do tego dnia Zgłoszenie ma być u Organizatora. Jak wysyłam e-mailem to mogę sobie pozwolić na dzień wcześniej, ale jak listownie to wysyłam tydzień wcześniej. Kto chociaż raz "robił" Katalog Wystawy, wie że tydzień to wcale nie jest dużo czasu!
Ile królików jest mniej więcej to na pewno już Koledzy wiedzą, a że nie wypisują listy w internecie?
A co się dziwicie!
Do ostatniej chwili nie wiadomo czy ktoś się nie wycofa, Nawet w dniu wystawy zdarzają się telefony z informacją "nie przyjadę". O tej porze roku w każdej chwili królik zamiast "linieć" potrafi normalnie "łysieć" w zastraszającym tempie. Przy około 600 królikach, kto wykluczy, ze gdzieś u kogoś biegunek nie dostaną? Wtedy nie będzie ani hodowcy ani królików. Ba! Przypadki gdy hodowcy nie chce się nawet zadzwonić, że zrezygnował, nie należą do rzadkości i o tym, że masz puste oczka dowiadujesz się przed sama oceną.
I weź tu człowieku podaj dokładna listę, a potem się tłumacz.
Napisałem o pokazie w ŁĄCKU, że będzie około 100 królików, a potem musiałem tłumaczyć, że było, bo ktoś stwierdził, że na jego oko nie było tyle.
Pewnie przy kolejnej Naszej wystawie podam liczby, ale nie wymagam tego od innych organizatorów. Nie każdy może na tydzień przed Wystawą wziąć urlop w pracy i od obowiązków domowych, żeby poza weryfikacją zgłoszeń układaniem katalogu jeszcze aktualizować informacje w internecie.
Tak naprawdę ile królików będzie i w jakich rasach okaże się w momencie kiedy Komisja Sędziowska zabierze się do pracy, a więc w piątek rano.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2012, 10:06 
Offline
Założyciel Forum

Rejestracja: 19 sie 2012, 19:30
Posty: 624
Images: 43
Lokalizacja: Wrocław
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Długołeka
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Czy ktoś z okolic Wrocławia ma zamiar wybrać się do Mszczonowa jako widz , można pojechać wspólnie to zmiejszy koszty .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2012, 12:15 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2012, 9:02
Posty: 280
Images: 19
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Piasutno
Województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Mam podobne pytanie jak Paweł- może ktoś z Warmińsko-Mazurskiego (najlepiej okolice Szczytna) ma chęć/zamiar ruszyć do Mszczonowa?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2012, 23:35 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2012, 9:56
Posty: 344
Images: 37
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Wykroty
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
wszyswkich z mojej okolicy z Krajowego Centrum zapraszali imiennie , :evil: ponoć z jednego do których zwiazków należę zaprosili ale z okolic blickich :twisted: ale mnie i lku hodowców nie , choć nalęzymy do kilku zwiazków ciekawe dlaczego :o , dlategouawrzam że nie jest to wystawa krajowa tylko wybiórcza ciekawe dla czego , :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2012, 23:38 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2012, 9:56
Posty: 344
Images: 37
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Wykroty
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
i tak bym nie pojechał ;) szkoda męczyć kroliki , w koncu to moja pasja a nie interes. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2012, 23:42 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2012, 9:56
Posty: 344
Images: 37
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Wykroty
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Paweł z Sląskiego napewno nikogo nie zapraszali :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 paź 2012, 6:10 
Offline
Założyciel Forum

Rejestracja: 19 sie 2012, 19:30
Posty: 624
Images: 43
Lokalizacja: Wrocław
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Długołeka
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Zapraszali na forach . To ze imiennych nie wysyłali to mi nie przeszkadza .Wysyłka takich zaproszeń to dodatkowe koszty dla organizatorów , i pochłania mase czennego czasu . Wystawa bedzie duza pod wzgledem ilosci królików , kur . Organizatorzy naprawde się napracowali i jeszcze musza dozo wysiłku włożyć .Doceń to że robią bo coraz mniej jest osób które coś organizują , a i hodowcy nie uczestnicza czynnie w różnych wystawach. Kzady organizator chce duzej ilosci o dobrej jakosci zwierzeta na organizowanej przez siebie wystawie .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 paź 2012, 10:58 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
A może by tak najpierw zadbać, by Nasz adres był do odnalezienia, a dopiero mieć pretensje, że zaproszenie nie doszło?
Bo jak wygląda wysyłanie zaproszeń?
Siedzi człowiek na internecie wyszukuje strony Związków, wertuje katalogi z wcześniejszych wystaw i wydzwania po znajomych szukając kontaktów.
I co? I psińco! Poczt Związkowych nikt chyba nie czyta, bo odpowiedzi na e-maile nie ma. Telefony w Katalogach nieaktualne, abo nikt nie odbiera, a jak już się człowiek dodzwoni to się okazuje, że hodowca nie wie jak przekazać informacje dalej, nie wie kto pocztę związkowa obsługuje, kto Administruje stroną. A na stronie? Dane hodowców sprzed lat.
Duże uznanie za odwagę tym którzy biorą na siebie rozsyłanie zaproszeń.
A jak było z TĄ Wystawą?
Odebrałem telefon z prośba o udostępnienie adresów wszystkich hodowców ze Związku bo na stronie nie ma.
Szczerze podziękowałem i zgodnie z zasadami Mojego Związku i swoim sumieniem zaproponowałem bu nie marnowali pieniędzy na Znaczki pocztowe. Od tego jest Związek by takie informacje swoim Członkom przekazywał.
Dostałem na pocztę Związkową Regulamin Wystawy i Kartę zgłoszenia. Rozesłałem do wszystkich, a kolega który ma darmowe SMS-y, dodatkowo wiadomość wysłał, żeby każdy sobie Pocztę sprawdził.
Dało się?
jak znam życie, w przypadku Tej wystawy nie było inaczej.
Gdyby ktoś, kiedyś uznał, że warto zaprosić hodowców z MZHKiDI na Wystawę, to proszę na pocztę e-mail wysłać wiadomość w stylu "Robimy wystawę. Przyjeżdżać". Dołączyć do tego Regulamin i Kartę Zgłoszenia i tyle.
Resztą My się zajmiemy, a na Stronie Związku zamieścimy dodatkowo informację o Wystawie.
Nie marnujcie pieniędzy na znaczki pocztowe i czasu na wypisywanie "Zaproszeń". wiemy z autopsji ile czasu i zaangażowania wymaga organizacja wystawy, więc chcemy być pomocni chociaż w tym.

P.S.
Jeśli do kogoś nie dotrze Zaproszenie na Naszą, listopadową Wystawę, to z góry przepraszam i zapewniam, że jedynym powodem może być moja nieudolność w znalezieniu kontaktu.
Z góry proszę o kontakt w jakikolwiek sposób, a ja NA PEWNO swój błąd naprawię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 paź 2012, 23:21 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 22:06
Posty: 342
Images: 0
GG: 0
Województwo: łódzkie
Czy na wystawie młodych królików będzie miał znaczenie przy ocenianiu wiek, np.to czy królik ma 5 lub 8 miesięcy :?:
Rasy średnie mają mieć minimum 5 miesięcy, a maksymalnie mogą mieć 9 miesięcy - urodzone w styczniu 2012r.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Profesjonalny Hosting

POWERED_BY

Hosting zapewnia KYLOS