Króliki nasze hobby

Forum o królikach i innych zwierzętach
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 18 paź 2014, 18:46 
Offline
ma zamiar pisać

Rejestracja: 31 sie 2014, 14:19
Posty: 2
GG: 0
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Na wystawę zostało zgłoszonych około 200 sztuk królików, 450 gołębi, 35 sztuk papug, 25 sztuk kur ozdobnych, nawet są zgłoszone szynszyle. Dokładna liczba okaże się w dniu wystawy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2014, 9:25 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości

Rejestracja: 14 sty 2013, 19:55
Posty: 89
Images: 43
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Nowogrodziec-Biłgoraj
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
No i do wystawy zostało 3 dni, będzie fajnie dużo hodowców, dużo krolikow na sprzedaż zapraszamy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2014, 16:10 
Offline
ma zamiar pisać

Rejestracja: 31 sie 2014, 14:19
Posty: 2
GG: 0
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Przypominam wszystkim hodowcom królików, którzy wybierają się na "VI Międzyzwiązkowy Turniej" w Pakosławiu o zabranie ze sobą karmideł i poidełek dla swoich pupili.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2014, 15:51 
Offline
Założyciel Forum

Rejestracja: 19 sie 2012, 19:30
Posty: 624
Images: 43
Lokalizacja: Wrocław
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Długołeka
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Serdeczne podziękowania dla organizatorów , miałem możliwość wystawić swoje zwierzęta tym razem gołębie . Wystawa moim zdaniem miała dużą różnorodność prezętowanych zwierząt , króliki, kury , gołębie , i inne . Życzę wielu kolejnych udanych takich wystaw i do zobaczenia w przyszłym roku .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2014, 21:29 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2012, 11:08
Posty: 206
Images: 42
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Wilczyn
Województwo: dolnośląskie
A ja ze swojej strony chciałem tylko powiedzieć tyle, że ta folia w tych klatkach to było największe nieporozumienie... Do tej pory żałuje, że zostawiłem na niej swoje króliki, dlatego że na chwile obecną mają całe brzuchy żółte od swojego moczu i odchodów.. Takich rzeczy się po prostu nie robi, ten mocz powinien spłynąć a nie zostawać w klatce żeby królik się w nich całą noc i cały dzień ciapał! Dodatkowo do tego dochodzi jeszcze to, że króliki, które miały wpisane w kartę oceny przez sędziego, że nie zostały ocenione, dlatego że występowały u nich oznaki chorobowe powinny zostać usunięte z wystawy a nie siedzieć na niej do końca.
Nie wiem po co wymagać zaświadczenie od weterynarza skoro nikogo to nie obchodzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 paź 2014, 8:45 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
Idę o zakład, że intencje organizatorów w przy rozkładaniu tej folii były szczere. No cóż. Okazało się, że jednak ta folia nie jest najlepszym rozwiązaniem. Normalna ludzka pomyłka i nic więcej.
Co do NO za podejrzenie objawów chorobowych, to sam doświadczyłem takiej sytuacji. Królik okazał się zdrowy, ale to nie powód do pretensji z mojej strony. Wręcz przeciwnie! Dzięki zapobiegliwości i drobiazgowości Sędziów dowiaduję się na Wystawie nie tylko na jaka ocenę zasłużyły ale także któremu warto poświecić więcej czasu i zabrać do Weterynarza.
Najwyraźniej Weterynarz na Wystawie stwierdził, że nie ma potrzeby usuwania królików do izolatek i dlatego zostały w klatkach.
W końcu kto to ma wiedzieć najlepiej jak nie weterynarz.

Wiem, że Koledzy z Rawicza dopiero nabierają doświadczenia wystawowego "w królikach". Gratuluje więc coraz większej ilości wystawianych zwierząt. Życzę dalszego rozwoju Wystawy. Nie zrażajcie się błędami i niedociągnięciami. Z roku na rok będzie lepiej. :)

P.S.
Nie ukrywam, że powyższe podejście do organizacji Wystaw wynika z mojego doświadczenia w ich organizacji. Jakich to ja nie miałem pomysłów na usprawnienia, które okazywały się błędami. :mrgreen:
Nie popełnia błędów ten co nic nie robi. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Profesjonalny Hosting

POWERED_BY

Hosting zapewnia KYLOS