Króliki nasze hobby

Forum o królikach i innych zwierzętach
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 30 paź 2013, 0:33 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2012, 11:08
Posty: 206
Images: 42
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Wilczyn
Województwo: dolnośląskie
A powiedzcie mi ilu z was by zaszczepiło swoje stado podstawowe jeśli w opisie szczepionki jest napisane, że:
"Wyniki badań dotyczących stosowania szczepionki na wczesnym etapie ciąży nie były rozstrzygające,w związku z tym nie zaleca się stosowania szczepionki w ciągu pierwszych 14 dni ciąży.
Nie przeprowadzono badań bezpieczeństwa dotyczących wydajności rozrodczej samców królików.Z tego względu nie zaleca się
stosowania u samców królików zarodowych."???

Gdzie tu sens gdzie logika? To co hodowcy mają być "królikami" doświadczalnymi? Jeśli koszt szczepionki jest na tak wysokim pułapie to czemu nie zostały przeprowadzone wszystkie szczegółowe badania?
Zależało by mi to na odpisie na wiadomości jak największej ilości hodowców na moje pytanie kto by odważył się zaszczepić swoje króliki..?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 paź 2013, 7:29 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 sie 2012, 21:20
Posty: 467
Images: 41
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Pułtusk
Województwo: mazowieckie
Myślę że będzie bardzo mało hodowców , którzy zaszczepią swoje króliki tą szczepionką nie tylko z powodów jakie przedstawiłeś ale z punktu widzenia ekonomicznego - bo koszt jednej dawki pokrywa praktycznie koszty szczepionki 10 dawkowej innego sprawdzonego producenta.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Profesjonalny Hosting

POWERED_BY

Hosting zapewnia KYLOS