Króliki nasze hobby

Forum o królikach i innych zwierzętach
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 04 lis 2012, 17:05 
Offline
Założyciel Forum

Rejestracja: 19 sie 2012, 19:30
Posty: 624
Images: 43
Lokalizacja: Wrocław
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Długołeka
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Na tym forum można pisać na wszystkie tematy , nie mam zamiaru ingerować w tytuły warunkiem jest nieobrażanie nikogo innego , wyrażanie swojego zdania w sposób krytyczny jest dozwolony lecz proszę o zachowanie dobrego smaku w swoich wypowiedziach.

Moim zdaniem :
Nawet cienia wątpliwości bym nie miał i z zamkniętymi oczami przyłączyłbym się do nowej federacji jako osoba pojedyncza , przecież to co Krzysztof chce zorganizować to nić innego jak to o co sami zabiegaliśmy na forum Królikarz Polski . Nowa fedaracja która zmusza PZ do pewnych zmian , ale zawsze jakieś ale . Miałem przyjemność współpracy z Panem Edwardem Gersztynem który zmienił moje nastawienie do struktór PZ , można dojść do porozumienia wykazująć troszkę dobrej woli i kompromisu oraz dużo zrozumienia dla poglądów innych . Dla niektórych to okazało się niestety za trudne i sami w swoich strukturach nie mogą dojsć do porozumienia . Krzysztof znalazł się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie , umie wykożystać sytuacjie i zrobić coś pozytywnego.
Mam nadzieję że nowa federacja nie bedzie nawoływała do nienawiści w stosunku do innych związków
nie należących do ich struktór i zawsze bedzie gotowa do współpracy. Tym bardziej mam na myśli masz region Śląski , Opolski czy Dolnośląski . Zdeklarowałem sie do pomocy w poprawy stanu na terenie Dolnego Śląska w struktórach PZ i chciałbym aby nowa Federacja była tak samo gotowa do współpracy jak ja .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 kwie 2013, 14:38 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2012, 9:56
Posty: 344
Images: 37
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Wykroty
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Moim zdaniem , Federacja zapobiegnie dalszym podziałom w naszym środowisko , sami wiemy ,ze sa ludzie , którzy do tych podziałów cały czas dążą . Federacja scali związki pod jednym szyldem , co przyczyni się do propagowania królikarstwa w Polsce .
Czesi ,Słowacy i Niemcy działają własnie w ten sposób i to się u nich sprawdza , to i w naszych warunkach też powinno się sprawdzić .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 kwie 2013, 22:38 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
Miałem okazje posłuchać o Federacji, że tak powiem, u źrudła. Poczytałem sobie założenia.
Liczę na to, że nie popełnimy błędu i nadal będziemy doceniać rolę Związków. Że Federacja stworzy narzędzia by te Związki we wzajemnej współpracy i szacunku, robiły to co do tej pory. A do tej pory większość z nich, pomimo pewnego osamotnienia rozwijała się. Zdobywała doświadczenie, przyciągała nowych pasjonatów czy najnormalniej w świecie gromadziła klatki.
Mam wrażenie, że Władze Federacji, wybrane w końcu z pośród członków tychże Związków, docenią stare powiedzenie.
"Z niewolnika nie ma pracownika".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2013, 12:58 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości

Rejestracja: 28 sty 2013, 22:16
Posty: 11
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Chełm
Województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Wychodząc z forum na krolikarzpolski, miałem wątpliwości czy dobrze zrobiłem opuszczając kolegów broniących racji powstania federacji, ale już na początku natknąłem się na prowokację, młodego człowieka, nie mam nic do młodych ludzi, wręcz cenię ich za zainteresowania, pasję. Neguję brak dystansu do innych organizacji i ludzi o innych poglądach niż oni (nie mam na myśli wszystkich, piszę o uczestnikach forum królikarzpolski - Stowarzyszenia i Związki) Jeszcze nic takiego nie zrobili, by najmniej mi o tym nie wiadomo, "Dla dobra hodowli w polsce" którym tak często się zasłaniają, czytając te wypracowania bo to już nie posty, o kłopotach z kadrą sędziowska w związkach i szkalowanie sędziów, którzy do końca pozostali sędziami dla wszystkich bez względu na przynależność związkową, a jak już czytam nawet wysyłanie pism do Federacji Europejskiej by zakazać sędziowania Czechom i Słowakom to ten wrzód musiał pęknąć. Na koniec doszło jeszcze do usuwania postów niewygodnych a dziś komunikat że likwiduję się zakładkę -Stowarzyszenia i Związki, która okazała się bardzo niewygodna, to pokazało na czyją nutę mają wszyscy grać na tym forum.Podobało mi się stwierdzenie Darka "Nie wiem czy będzie dobra czy zła ale będzie NASZA" (oczywiście chodzi o federację) i pod tym się podpisuję


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2013, 13:21 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
Biorąc pod uwagę to co napisałem, nie powinna chyba nikogo dziwić moja prośba.
Nie zatruwajmy TEGO miejsca niesnackami.
To Forum powstało jako enklawa, azyl dla ludzi pragnących w spokoju pogadać o królikach, a jak chcą to o czymkolwiek innym.
Liczę na to, że ostatnią rzeczą z jaką będzie się kojarzyć Nowa Federacja, będzie agresja i złośliwość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2013, 13:42 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 sie 2012, 15:30
Posty: 84
Images: 0
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Cybinka
Województwo: lubuskie
LICZĘ NA TO!
Właśnie rzeczowa wymiana poglądów, wiedzy i doświadczeń, jaka według mnie przyświeca temu forum i jego uczestnikom, nie narzucanie swojej woli innym, nie dyskredytowanie za pozornie naiwne pytania, nie wywyższanie się to jest esencja KULTURY I TAKTU ludzi, znających swoje miejsce w życiu i widzących innych wokół siebie. Dlatego ciągle korzystam pełnymi garściami z tego forum i coraz bardziej mnie ono wciąga, bo też chcę w miarę możliwości dzielić się z innymi swoim doświadczeniem i wiedzą.
Pozdrawiam wszystkich uczestników tego forum!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2013, 8:27 
Offline
Założyciel Forum

Rejestracja: 19 sie 2012, 19:30
Posty: 624
Images: 43
Lokalizacja: Wrocław
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Długołeka
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Czy to oficjalna strona Nowej Federacji ?
http://mcure.forgehost.pl/nowy/index.php/wystawy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2013, 8:46 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
Skąd Ci to przyszło do głowy?
Jak na razie to strona Wieluńskiego Związku. Nie jestem pewien czy Nowa Federacja potrzebuje strony, bo niby po co?
Co niby miało by się na niej znaleźć?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2015, 20:30 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2012, 9:56
Posty: 344
Images: 37
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
GG: 0
Miejsce zamieszkania: Wykroty
Województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Temat zamarł , a ja jestem ciekawy co dalej , w jakim kierunku to idzie kto jest w federacji, jakie ma cele ?.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2015, 21:18 
Offline
napisał ponad 10 wiadomości
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2012, 20:11
Posty: 802
Images: 149
GG: 0
Województwo: świętokrzyskie
Zamarł, bo nadal trwają rozmowy i konsultacje miedzy Związkami.
Co nagle to po diable. :D
Współpracujemy sobie, pomagamy i wspieramy wzajemnie, zastanawiając jak to ma wszystko wyglądać.
Ot i tyle. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Profesjonalny Hosting

POWERED_BY

Hosting zapewnia KYLOS