W Wystawie wzięło udział 62 Hodowców wystawiając 400 królików w 42 rasach i odmianach barwnych
Mistrz Wystawy - 97,0 - Jarosław Kałaska M-83 (Rex niebiesko-szary)
Vice Mistrz Wystawy - 96,5 - Mariusz Chmiel (Wiedeński czarny)
Kolekcje:
- Rasy Duże - Zwycięska Kolekcja Dorosłych - (BOS-384,0) - Witold i Tomasz Biczyk Vice Zwycięska Kolekcja Dorosłych - (BOB-382,0) - Krzysztof Roman M-5
Zwycięska Kolekcja Młodych - (BOS-285,0) - Witold i Tomasz Biczyk Vice Zwycięska Kolekcja Młodych - (BOS-284,0)- Krzysztof Szeliga
- Rasy średnie - Zwycięska Kolekcja Dorosłych - (Wc-383,5) - Mariusz Chmiel Vice Zwycięska Kolekcja Dorosłych - (NB-383,5) - Jarosław Kluska M-11
Zwycięska Kolekcja Młodych - (Wn-285) - Grzegorz Pałka
- Rasy Małe - Zwycięska Kolekcja Dorosłych - (Ph-381,5) - Jerzy Śniecikowski
Konkurs Indywidualny
Belgijski Olbrzym Szary (85/18) Champion (samce) - 96,0-Jarosław Kluska M-11 V-Champion (samce) - 96.0-Krzysztof Szeliga Champion (samice) - 96,5-Witold i Tomasz Biczyk V-Champion (samice) - 96,0-Witold i Tomasz Biczyk Wyróżnienia: 96,0 -Andrzej Polak / 95,5 -Mirosław Duda / 95,5 -Marek Gawkowski / 95,5 -Jarosław Brzeziński / 95,0 -Maciej Brzeziński / 95,0 -Jan Sosnowski / 95,0 -Krzysztof Konefał / 95,0 - Przemysław Łątka / 94,5 -Kazimierz Mackiewicz
Belgijski Olbrzym Żelazisty (10/3) V-champion - 95,0 - Krzysztof Roman M-5
Belgijski Olbrzym Żółty (4/0) Wyróżnienie: 94,0 -Przemysław Łątka M-75
Belgijski Olbrzym Biały (19/5) Champion - 96,5 - Krzysztof Roman M-5 V-Champion - 96,0 - Wiesław Borkowski M-76
Olbrzym Srokacz Czarny (18/2) Champion - 96,0 - Dariusz Stawiarski & Ewa Stawiarska M-7 V-Champion - 95,0 - Dariusz Stawiarski & Ewa Stawiarska M-7 Wyróżnienia: (94,5) -Maciej Brzeziński / 94,5 -Jan Sosnowski / 94,0 -Kazimierz Mackiewicz
Olbrzym Srokacz Niebieski (6/0) Champion - 96,0 - Zenon Walecki M-66
Francuski Baran Szary (17/3) V-Champion - 95,0 - Eugeniusz Małolepszy Wyróżnienia: (94,5) -Henryk Koc / 95,0 -Sławomir Łaszkiewicz / 94,5 -Piotr Pietraszczyk Francuski Baran srokacz Szary (2/0)
Francuski Baran Niebieski (6/3) V-Champion - 95,5 - Jarosław Malinowski Wyróżnienia: 95,5 -Eugeniusz Małolepszy / 94 -Krystian Kołyszko
Francuski Baran srokacz Niebieski Champion - 96,0 - Jarosław Malinowski Wyróżnienie: (94,5) -Mateusz Trochim
Francuski Baran Czarny (3/0) Wyróżnienie: 95,5 -Anna i Paweł Gałązka M-65
Francuski Baran srokacz Czarny (1/0)
Francuski Baran Żelazisty (2/0)
Francuski Baran Hawana (4/0)
Francuski Baran srokacz Hawana (4/0)
Francuski Baran Perłowy (4/0) Wyróżnienie: 95,0 -Marek Gawkowski M-31
Francuski Baran Izabelowaty (1/0) Wyróżnienie: 95,0 -Marek Gawkowski M-31
Meklenbusrki Czarny Srokacz (5/1) V-Champion - 95,5 - Bogdan Gałkiewicz
Wielki Jasnosrebrzysty (8/0) Champion - 96,0 - Andrzej Grabowski M-70 V-Champion - 95,5 - Stanisław Wysokiński Wyróżnienia: 95,5 -Robert Chodorek / 95,0 -Adam Żubrowski / 94,5 -Wiktor i Tomasz Świstek
Wiedeński Niebieski (36/7) Champion - 96,0 - Grzegorz Pałka V-Champion - 95,5 - Wiktor i Tomasz Świstek Wyróżnienia: (95,0) -Stanisław Wysokiński / 95,5 -Bogdan Gałkiewicz / 95,0 -Sławomir Biadun 95,0 -Mariusz Chmiel / 94,5 -Tadeusz Małek / 94,5 -Tadeusz Gardecki
Wiedeński Niebiesko-Szary(2/0) Wyróżnienie: 96,0 -Mirosław Kościuszyk
Wiedeński Czarny (14/0) Champion (V-Mistrz Wystawy) - 96,5 - Mariusz Chmiel V-Champion - 96,0 - Mirosław Kościuszyk
Wiedeński Szary 15/0) Champion - 96,5 - Wiktor i Tomasz Świstek V-Champion - 96,0 - Adam Mirecki Wyróżnienia: 95,5 -Mariusz Chmiel / 95,5 -Krystian Gradowski
Kuna Wielka Brązowa (1/0)
Nowozelandzki Biały (31/0) Champion - 96,0 - Jarosław Kluska M-11 V-Champion - 96,0 - Sylwester Klimek Wyróżnienia: 95,5 -Sławomir Łaszkiewicz / 95,5 -Piotr Pietraszczyk / 95,0 -Jan Sosnowski M-46
Nowozelandzki Czerwony (11/0) V-Champion - 95,5 - Paweł Wawrzyniak Wyróżnienie: 95,0 -Tadeusz Małek
Kalifornijski Czarny (25/8) V-Champion - 95,5 - Arkadiusz Modzelewski Wyróżnienia: (95,0) -Konrad Szewczyk / 95,5 -Mariusz Chmiel /95,5 -Dawid Tomalik / 94,0 -Jan Tenderenda
Podpalany Czarny (12/0) Champion - 96,0 - Andrzej Grabowski M-70 V-Champion - 95,0 - Sławomir Biadun Wyróżnienia: 95,0 -Kazimierz Mackiewicz / 94,5 -Anna i Paweł Gałązka
Podpalany Niebieski (2/0) Wyróżnienie: 95,0 -Jerzy Śniecikowski
Podpalany Hawana (5/0) V-Champion - 95,5 - Jerzy Śniecikowski
Castorex 12/0) Champion - 96,0 - Andrzej Kwapisz V-Champion - 95,5 - Adam Mirecki Wyróżnienia: 95,0 -Jarosław Kałaska M-83 / 95,0 -Henryk Malesa / 94,5 -Adam Stanowiński
Rex Szynszylowy (9/0) V-Champion - 95,5 - Jarosław Kałaska M-83 Wyróżnienie: 94,0 -Andrzej Kwapisz
Rex Niebiesko-Szary (2/0) Mistrz Wystawy - 97,0 - Jarosław Kałaska M-83
Karzełek Baran Miniaturowy Madagaskarowy (1/1)
Mały Baran Perłowy (1/0) Wyróżnienie: 94,5 -Arkadiusz Kulesza
Mały Baran Niebieski srokacz (3/0) Wyróżnienie: 95,0 -Arkadiusz Kulesza
Karzełek Szary(1/0) Karzełek Żelazisty (1/0) Karzełek Czarny Podbielany (2/0)
Szynszyl Mały (5/0) Champion - 96,0 - Jerzy Śniecikowski V-Champion - 95,0 - Jerzy Śniecikowski
Japoński (3/0)
|